Our Blog

Nové funkce Instagramu

Instagram právě vydal dvě nové funkce pro příběhy. Pro foto a sdílení vidal nové funkce „nálepky“ a „hands-free video záznam“ pro 600 milionů uživatelů Instagramu. Aktualizace přichází po dřívějším vyhlášením nových funkcí, včetně Boomerang.

Instagram oznámil tyto nové funkce na svém blogu:

„… Představujeme sadu nástrojů, které vám pomohou přidat kontext a kreativitu do svého příběhu: nálepky, rekreační zábavu a další. Vzhledem k aktualizaci minulý měsíc, kdy jste si zamilovali Boomerang, přidali jsme funkce aby vaše příběhy byli ještě zábavnější. Nyní máte nové způsoby, jak proměnit každou chvíli kterou chcete sdílet se svými přáteli“
Zde je to, co potřebujete vědět o těchto nových funkcí:

  • Nálepky

Nálepky jsou dalším způsobem, jak získat kreativní příběhy. Chcete-li přidat nálepky na vaši fotografii nebo video, klepněte na tlačítko samolepky (smajlíka) Vedle textu a kreslicích nástrojů. Můžete změnit velikost nebo otáčet nálepky a přidat tolik nálepek, kolik chcete, aby vaše fotografie nebo videa získala šmrnc.

Také můžete přidat přizpůsobitelné nálepky s aktuálním časem a povětrnostními podmínkami. Tyto údaje jsou založeny na informacích zařízení a kde se v současné době nachází. Můžete také přidat nálepky s vaší aktuální polohou, výběrem nebo vyhledáním blízkých. Lidé si prohlížejí svůj příběh kdykoliv klepnou na umístění štítku se zájmem dozvědět se více o tomto místě. Tyto časové, místní a samolepky s počasím se podobají snapchat geofilters.

  • Hands-Free Video Recording

Nová funkce hands-free umožňuje nahrávat video s pouhým jedním klepnutím. Přejeďte vlevo na spodní části obrazovky a klepněte na „Hands-free.“ Potom můžete začít nahrávat, aniž byste museli stisknout a podržet.

Tyto nové funkce jsou k dispozici jako součást Instagram nejnovější aktualizace pro Android a iOS uživatelů.

Tags: ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!