Warning: Parameter 2 to SyndicationDataQueries::posts_search() expected to be a reference, value given in /data/www/19648/seo-konzultant_eu/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to SyndicationDataQueries::posts_where() expected to be a reference, value given in /data/www/19648/seo-konzultant_eu/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to SyndicationDataQueries::posts_fields() expected to be a reference, value given in /data/www/19648/seo-konzultant_eu/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to SyndicationDataQueries::posts_request() expected to be a reference, value given in /data/www/19648/seo-konzultant_eu/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Linkbuilding | seo-konzultant.eu

Linkbuilding

Co si představit pod pojmem „linkbuilding“?

Linkbuilding je jedna z hlavních a nejdůležitějších součástí optimalizace pro vyhledávače. Účelem linkbuildingu je získat dostatek kvalitních zpětných odkazů, pomocí kterých zvýšíte postavení ve vyhledávání a návštěvnost svých webových stránek. Zpětné odkazy totiž tvoří až 80 % úspěchu ve vyhledávačích.

Aktivní linkbuilding

Zaměřuje se na přímou akci. Můžete například navazovat kontakt s tematicky příbuznými weby a dohodnout se na následné spolupráci nebo oslovit bloggera, aby napsal recenzi na Váš produkt nebo službu. Domluvit se také můžete s Vašimi dodavateli a klienty a vložit odkaz na jejich web.

Pasivní linkbuilding

Pomocí newsletteru, linkbuildingu sociálních sítí, seznamů, návodů, info videí či info grafiky rozšiřujete svůj odkazový profil. Hlavní složkou je zajímavý obsah a kvalita webové stránky jako taková.

Co linkbuilding obsahuje?

Pro kvalitní linkbuilding se musí provést obsáhlá analýza konkurence. Dále se pak hledají možné spřátelené webové stránky a vyjednává se s majiteli těchto stránek. Pokud se však nejedná přímo o placené kvalitní servery jako jsou magazíny, informační servery a další. Následně se provede analýza vybudovaných zpětných odkazů. Linkbuildingem přivedete na své stránky návštěvníka, kterého zajímá Vaše řešená, propagovaná či jinak využívaná problematika. Zároveň je linkbuilding jedna z hlavních činností, která zajišťujete posun pozic ve vyhledávačích.

Na co si dát pozor?

Je důležité dbát na mnoho faktorů, které je potřeba dodržovat, abyste naopak svému webu neublížili. Kvalitní marketér, konzultant, linkbuilder by tyto zásady měl znát a dbát na jejich dodržování a kvality. Například kvalitní copywriting dodržující SEO zásady, nedopustí se duplicity, neodkazuje pouze na hlavní stránku a další. Stejně tak i myslete na uživatele, kterého musíte zaujmout tak, aby byl spokojen.

Dejte si proto pozor na nabídky, které přichází od různých agentur i rádoby SEO konzultantů a raději takovou nabídku prodiskutujte s někým, kdo se v tomto oboru opravdu vyzná. Ušetříte si tím finance, nervy a mnohdy i špatné postavení stránek a možné penalizace. Je na Vás jakým směrem se rozhodnete jít. Pokud se rozhodnete pro stabilní zázemí agentury, například digitální SEO agentura MediaUp Agency s.r.o. ctí tyto zásady a nabízí kvalitní služby a zajišťuje prvotřídní výsledky.

Svěřte se do rukou odborníka

Při budování zpětných odkazů oslovte odborníka na linkbuilding. Nejen, že výsledků dosáhnete dříve, než kdybyste se mu věnovali ve svém pracovním nebo volném čase, ale bude provedený mnohem kvalitněji a především mnohem levněji.

Jak je to s cenou za linkbuilding?

Dobrý SEO konzultant nebo SEO agentura zvládne dělat kvalitní a přínosný linkbuilding, i  když klient nemá zrovna vysoký měsíční budget. Mění se jen forma a využívané kanály. Je však nutné podotknout, že návštěvnost z těchto nízkorozpočtových zdrojů je podstatně nižší, leckdy nulová, než když si například zaplatíte článek v tématickém, čteném magazínu, každopádně posuny na přední pozice, je možné získat. Jen tento způsob a proces linkbuildingu je časově podstatně delší.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!