Our Blog

Jaké domény byly prodány v prvním týdnu roku 2017?

Úspěšně se nám podařil zvládnout první týden nového roku, a tak se podíváme, jak to vypadá na trhu domén. A upřímně, příliš mnoho se jich neprodalo. Nicméně nebudeme věšet hlavu, protože totožná situace nastala i v roce 2016. Nějaký čas zkrátka trvá, než se podaří vydražit nově vzniklé a přidané domény.

Nejdražší a nejžádanější doménou týdne od 2. do 8. ledna 2017 se stala doména penizezpet.cz. Podařila se vydražit na dAukce. A jaká byla její prodejní hodnota? Bylo to rovných 2450 Kč. Zatím však nedošlo k převedení. Název této domény je velmi zajímavý a dala by se ideálně využít pro znalostní portál, kde se dozvíte, v jakém případě máte nárok na vrácení finančních prostředků, což bude podloženo výňatky ze zákonů.

Stříbrnou medaili získává doména s názvem svetucetnictvi.cz, která byla rovněž prodána na serveru dAukce. Cena této domény však byla již podstatně nižší a to 1500 Kč. Díky tomu, že účetnictví rozumí málo lidí a název je velmi chytlavý, domníváme se, že ten, kdo tuto doménu využije, nebude mít s reklamou problém, neboť název je velmi chytlavý.

A na třetí příčce se umístily dvě domény, kterými jsou nemyslis-zaplatis.cz a astoria-golf.cz. Prodejní hodnota každé domény bylo 1001 Kč.

Máty i Vy zájem získat nějakou zajímavou doménu? Pak neváhejte na twitteru sledovat doménového robota a třeba právě i Vy naleznete tu pravou. V minulém roce do databáze přibylo neuvěřitelných 1882 volných domén.

Domény

Tags: , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!