Warning: Parameter 2 to SyndicationDataQueries::posts_search() expected to be a reference, value given in /data/www/19648/seo-konzultant_eu/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to SyndicationDataQueries::posts_where() expected to be a reference, value given in /data/www/19648/seo-konzultant_eu/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to SyndicationDataQueries::posts_fields() expected to be a reference, value given in /data/www/19648/seo-konzultant_eu/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to SyndicationDataQueries::posts_request() expected to be a reference, value given in /data/www/19648/seo-konzultant_eu/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Copywriting | seo-konzultant.eu

Copywriting

Co si představit pod pojmem „copywriting“?

Copywriting by se dal charakterizovat jako psaní reklamních textů, které prodávají a jsou klíčovou záležitostí pro tvorbu linkbuildingu. Měly by být poutavé, kreativní, musí se dobře číst, mít informační charakter a splňovat patřičné SEO normy.

Pomocí copywritingu oslovujete zákazníky za účelem vyvolat v nich touhu po produktu nebo službě.

Copywriting je důležitý pro vytvoření kvalitního webu a optimalizaci webových stránek. Dobrý text může pozitivně ovlivnit úspěch jakékoliv reklamní kampaně i návštěvnost Vašich webových stránek. Kvalitně napsaný PR článek nebo článek pro blog dokáže spolehlivě přitáhnout pozornost a tím i zvýšit procento nákupu Vašich produktů.

V čem Vám copywriting pomůže?

Copywriting je stejně důležitý jako ostatní faktory ovlivňující kvalitu webu. Grafikou můžete klienta zaujmout, ale jedině kvalitní texty Vaše produkty nebo služby skutečně prodají. Vyplatí se do copywritingu investovat, a to i několik set korun za normostranu. Pokud je copywriter schopen napsat text, který prodá cokoliv a komukoliv, tato investice se Vám velmi rychle vrátí. V poslední době, kdy Google udává nový směr pro SEO optimalizace, jsou i tyto kvalitní texty nedílnou a pravidelnou součástí při optimalizaci pro prohlížeče.

Co od copywriterských textů můžete očekávat?

Cílem je:

Zaujmout čtenáře

Vyvolat ve čtenáři pozitivní dojem

Přimět čtenáře vykonat určitou akci – kliknutí na odkaz, banner nebo reklamu, návštěva webové stránky, zaregistrování se k odběru emailů, zapamatování si produktu či značky, nákup v e-shopu…

Zhodnotit web kvalitním obsahem, jak pro čtenáře, tak pro kvalitní SEO optimalizaci

Kvalitní texty pro tvorbu odkazového profilu

 

Dobrý copywriter nejprve zjistí cílovou skupinu Vašich potenciálních zákazníků a přizpůsobí jí psaný projev. Toho dosáhne pomocí vhodně zvolených slov.

Základem je mít kreativního copywritera, což není vůbec lehké. Copywriting není jen o čtivém textu, ale také musí splňovat určité normy, jako je správný počet znaků, hustota klíčových slov a další.

Při společné spolupráci si nejprve zjistím maximum informací o Vaší společnosti, webu a jeho cíli, konkurenci a konkurenčních výhodách. Poté si vyžádám stávající texty a letáky k Vašim službám či produktům. Po prostudování těchto materiálů jsem schopen Vás upozornit na chyby v propagaci nebo Vám přímo vytvořit nový text včetně pravidelné tvorby textů pro využití ve všech potřebných kanálech.

Na co si dát pozor?

Není copywriting jako copywritng. Napsat text dokáže téměř každý, je však důležité, aby text splňovat náležité normy a využíval přemýšlení SEO konzultanta. Texty které se tímto neřídí, mohou přijít vniveč a s tím i hodiny věnovaného času a vložených financí. Hlavně může dojít bohužel i k penalizaci webu. Ať už využijete služby zkušeného SEO konzultanta, Copywritera nebo agentury, připlaťte si raději za kvalitu.

Využijte kvalitních copywriterských služeb a získejte tak výhodu před konkurencí. Začněte konečně prodávat a zvyšovat své tržby díky kvalitně napsaným textům.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!